chaunter اسلامی دانشگاه دانشگاه هواشناسی

chaunter: اسلامی دانشگاه دانشگاه هواشناسی ریاست تازه دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی هیات امنای دانشگاه آزاد برکناری میرزاده

گت بلاگز کرمان پل سیدی رو به پیشرفت

به گزارش گروه استان های گروه تحریریه سایت از کرمان ، علی بابایی در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان هم چنین از ساخت دهنه ی ششم این پل در محل کارخانه نی

پل سیدی رو به پیشرفت

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ،علی بابایی در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان هم چنین از ساخت دهنه ی ششم این پل در محل کارخانه نیز خبر داد و گفت: تمام دهنه های پل سیدی تا 20 خردادماه راه اندازی خواهد شد.

وی هم چنین به ساخت بوستان جبلیه اشاره کرد و گفت: این بوستان که وسعت آن حدود چهار هکتار هست، هفته ی آینده افتتاح خواهد شد.

شهردار کرمان با اشاره به نزدیک شدن به ایام تبلیغات انتخاباتی گفت: محل هایی جهت راه اندازی پوستر در سطح شهر در نظر گرفته خواهد شد تا نامزدهای انتخابات پوسترهای خود را در این محل ها راه اندازی کنند.

پل سیدی رو به پیشرفت

بابایی افزود: هم چنین با هماهنگی با فرمانداری و ستادهای تبلیغات نامزدهای انتخابات، اگر پوستر تبلیغاتی نامزدها در محلی غیر از نقاطی که شهرداری در نظر گرفته، راه اندازی شود، به سرعت پاک سازی خواهد شد.

وی در عین حال خاطر نشان کرد: افرادی که قصد حضور در شورای اسلامی شهر دارند، باید نخستین مسأله که همان نظافت و قشنگی شهر است را رعایت کنند.

شهردار کرمان به تفاهم نامه ی شهرداری با مرکز تحقیقات نیز اشاره کرد و گفت: براساس این تفاهم نامه، دیوارهای ضلع شرقی و جنوبی مرکز تحقیقات جمع آوری شد.

بابایی افزود: در ضلع شمالی نیز ضمن رعایت تعریض، مقرر شد دیوارها برداشته شود تا چشم انداز خوبی داشته باشد.

به گزارش گروه استان های گروه تحریریه سایت از کرمان ، علی بابایی در نشست عمومی شورای اسلامی شهر کرمان هم چنین از ساخت دهنه ی ششم این پل در محل کارخانه نی

وی ادامه داد: هم چنین با این اقدام، پیاده راهی به طول 800 متر و عرض شش متر در پارک جنگلی شهید باهنر ایجاد خواهد شد.

شهردار کرمان بیان کرد: با پیگیری استاندار کرمان مقرر شد بخشی از ساختمان های مرکز تحقیقات تخریب شود تا مردم از مسیرهای متفاوت اطراف مجموعه ی پارک جنگلی شهید باهنر به این پارک دسترسی داشته باشند.

بابایی به پرداخت بدهی های معوق پیمان کاران شهرداری نیز اشاره کرد و گفت: تاکنون، 90 درصد از بدهی های پیمان کاران شهرداری پرداخت شده است و 10 درصد باقی مانده نیز به زودی پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام/ی

واژه های کلیدی: کرمان | شهردار | اندازی | تحقیقات | شهرداری | پل | سیدی | شهرداری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog