chaunter اسلامی دانشگاه دانشگاه هواشناسی

chaunter: اسلامی دانشگاه دانشگاه هواشناسی ریاست تازه دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی هیات امنای دانشگاه آزاد برکناری میرزاده

گت بلاگز کرمان خانه خدا میزبان آزادی زندانیان درکرمان

در هشتمین شب از برنامه مراسم خوش حالی گلریزان که با حضور کانون های مساجد استان و طلافروشان کرمان برگزار شد مقرر گردید هرمسجد درهرمحله شرایط آزادی یک زندانی

خانه خدا میزبان آزادی زندانیان درکرمان

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، در ابتدای این مراسم رمضان امیری ، مدیر کل زندان های استان کرمان ضمن عرض تسلیت به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) مراسم خوش حالی گلریزان را از ماندگارترین کارها دانست و گفت: در چند شب گذشته برنامه مراسم خوش حالی گلریزان در ماه عاشقی کارها و کمک های بسیار شایسته و خوبی صورت گرفته است.

وی ابراز امیدواری کرد: تا عید سعید فطر ۲۶۱ زندانی جرائم غیر عمد آزاد و به کانون گرم خانواده برگردند.

عبارات مهم : کرمان

محمد ابدالی تکلو مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی وهنری مساجد استان نیز گفت: با بازدیدی که از زندان داشتیم مبا انقعاد تفاهم نامه بین کانون مساجد و ستاد دیه مقرر شده است کمک کنیم تا یک گرفتاری را از یک هم وطن در هر محله ای برطرف کنیم.

وی افزود: قرار شده است هر کانون در هر محله با شاکیان پرونده مددجویان درارتباط باشند و بتوانند رضایت شاکیان را اخذ و زندانی جرائم غیر عمد را آزاد کنند.

همچنین افضلی، مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان کرمان دراین مراسم گفت: در واقع زندانی هیچ مشکلی درزندان ندارد بلکه خانواده های آنها هستند که باافتادن سرپرست خانواده دچار آسیب و مشکلاتی می شوند.
وی از خیرین خواست: تا جایی که درتوان دارند درزمینه های متفاوت تحصیلی، ازدواج به خانواده های آنها و همچنین بعضی زندانیان کمک کنند.
دراین مراسم همچنین طلافروشان مبلغ ۱۱میلیون و ۵۰۰هزارتومان جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد کمک کردند.

انتهای پیام/ح

واژه های کلیدی: کرمان | زندانی | خانواده | مسجد | آزادی زندانی | غیرعمد | طلافروشان | گلریزان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog