chaunter اسلامی دانشگاه دانشگاه هواشناسی

chaunter: اسلامی دانشگاه دانشگاه هواشناسی ریاست تازه دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی هیات امنای دانشگاه آزاد برکناری میرزاده

گت بلاگز ورزشی با آشنایی کامل به مصاف حریف می رویم/ راجع به استقلال با برانکو صحبتی نکرده ام ، مامیچ

سرمربی تیم فوتبال العین گفت: باید بگویم استقلال را به خوبی می‌شناسیم و با آشنایی کامل به مصاف این تیم می رویم.

با آشنایی کامل به مصاف حریف می رویم/ راجع به استقلال با برانکو صحبتی نکرده ام ، مامیچ

به گزارشخبرنگار حوزه فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، زوران مامیچ سرمربی العین در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا، گفت: ما یک برنامه سخت و سنگین داریم و از طرفی جهت تیم استقلال احترام زیادی قائل هستیم.
وی افزود: استقلال بازیکنان خوبی دارد و ما احترام زیادی جهت آنها قائلیم. همچنین باید بگویم استقلال را به خوبی می شناسیم و با آشنایی کامل به مصاف آنها می رویم. جهت ما بااهمیت ترین چیز این است که نیمه اول را پشت سر بگذاریم.

عبارات مهم : العین

سرمربی العین ادامه داد: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا بازی را اداره کنیم و تمرکز خود را حفظ کنیم و اینکه به خوبی می دانیم که باید در بازی فردا چه کار کنیم. چیزی که تحت تاثیرم قرار می دهد این است که در استادیوم آزادی اتمسفر عالی را دیده ام و مطمئنم که می توانیم بازی خوب و قشنگی رانظاره گر باشیم و مطمئن هستم که می توانیم با آرامش و خوشحالی به منزل برگردیم.
مامیچ راجع به حضور تماشاگران و ایجاد جو سنگین در ورزشگاه آزادی گفت: مهمترین مسئله این است که ما حریف را می شناسیم و می دانیم در کجا بازی می کنیم و ما می خواهیم ببریم. هیچ چیزی جز این نمی توانم بگویم چون حریف را به خوبی آنالیز کرده ایم.
سرمربی العین راجع به اینکه ناصر الشمرانی بازیکن عربستانی که در دیدار برابر ذوب آهن هم به کشور عزیزمان ایران نیامد گفت: همانطور که می دانید این بازیکن در برابر ذوب آهن هم بازی نکرد و من اجازه صحبت راجع به پرسشها سیاسی ندارم و در هر صورت ما بدون او هم مشکلی جهت بازی کردن نداریم.
مامیچ در پاسخ به این پرسش که آیا از برانکو جهت مصاف با استقلال مشورت گرفته هست، عنوان کرد: من اصلا با برانکو صحبت نکردم و البته نیازی به صحبت هم نبود چون استقلال تیمی است که همه می شناسند. من و برانکو دوستان خوب و قدیمی هستیم ولی به هیچ عنوان راجع به استقلال صحبت نکرده ایم. استقلال تیم کوچکی نیست و مورد نیاز نیست از این تیم بپرسم.
مامیچ راجع به بیانات مدیران العین مبنی بر پیروزی برابر استقلال در ورزشگاه آزادی، عنوان کرد: در همه جا تیم ها به دنبال برد هستند. ما هم می خواهیم پیروز شویم و باید تا فردا صبر کنیم و به طور حتم ما جهت برد برنامه داریم.
وی ادامه داد: استقلال و ذوب آهن قابل مقایسه با هم نیستند و باید بگویم استقلال تیم بسیار بزرگی است و تمام هدفمان این است که جهت آینده برنامه ریزی می کنیم.
سرمربی تیم فوتبال العین در آخر افزود: بااهمیت ترین مسئله جهت ما نیمه اول است چون نتیجه را معلوم می کند. مطمئنا در بازی برگشت خیلی باهوش تر خواهیم بود و امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: العین | برانکو | سرمربی | برنامه | استقلال | سرمربی تیم | برنامه ریزی | ورزشگاه آزادی | استادیوم آزادی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog