chaunter اسلامی دانشگاه دانشگاه هواشناسی

chaunter: اسلامی دانشگاه دانشگاه هواشناسی ریاست تازه دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد اسلامی هیات امنای دانشگاه آزاد برکناری میرزاده

گت بلاگز ایلام حضور گسترده مردم در شعب اخذ رای تبلور نشاط اجتماعی است

فرماندار چرداول گفت: مردم امروز با حضور در شعب اخذ رای و همکاری حداکثری خود امید و نشاط اجتماعی را در فضا متبلور خواهند کرد.

حضور گسترده مردم در شعب اخذ رای تبلور نشاط اجتماعی است

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام،مراد یگانه اظهارکرد: از ساعات اولیه صبحگاه امروز جمعه مردم شهرستان چرداول در نقاط متفاوت شهری و روستایی با حضور در شعب اخذ رای حضور یافته اند.

وی اضافه کرد: انتخابات آزمون وفاداری و اعتقاد قلبی مردم به نظام و یاس و نا امیدی دشمن های و ایجاد امید و پایبندی به آرزوی بزرگ های والای انقلاب هست.
یگانه با بیان اینکه امروز 119 شعبه اخذ رای مشمول بر 9 شعبه سیار و 110 شعبه ثابت آرای مردم رادر نقاط شهری و روستایی چرداول جمع آوری می کنند، افزود: 238 صندوق جهت انتخابات ریاست جمهوری و 229 صندوق جهت انتخابات شورای اسلامی شهر و دِه در مناطق متفاوت شهرستان در نظر گرفته شده است هست.
فرماندار چرداول عنوان کرد: همچنین بیش از 2 هزار نفر مشمول بر هیات های اجرایی، نظارت، بازرسی، انتظامی و نظامی و سایر دست اندرکاران برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و دِه در این شهرستان را برعهده دارند.
یگانه با اشاره به سابقه همکاری مردم چرداول در انتخابات گذشته آینده نگری کرد که اکثریت قریب به اتفاق مردم در انتخابات امروز شرکت کنند.
وی این همکاری اوج را بیانگر شعور بالای سیاسی مردم و فراهم بودن فضای آزادی های مدنی و اجتماعی در کشور دانست.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و دِه از ساعتی پیش به صورت همزمان در سراسر کشور در حال برگزاری هست.

شهرستان 67 هزار نفری چرداول به مرکزیت شهر سرابله در 35 کیلومتری ایلام واقع شده است است و 41 هزار نفر از جمعیت این شهرستان واجد شرایط رای دادن هستند.

عبارات مهم : اسلامی

انتهای خبر/ د

واژه های کلیدی: اسلامی | همکاری | انتخابات | ریاست جمهوری | انتخابات ریاست جمهوری | انتخابات شورای اسلامی | انتخابات شوراهای اسلامی | حضور گسترده

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog